Implantavimas - Klinika PR

Grįžti
Kontaktai

Implantavimas

IMPLANTACIJA – saugus ir patikimas dantų atkūrimo būdas. Implantas yra nedidelis, iš titano pagamintas sraigtelis, kurį įsriegiame į žandikaulio kaulą buvusios šaknies zonoje. Procedūrą atliekame su vietine nejautra, todėl implantacija nėra skausminga. Daugiau kaip 99 % implantacijų atliekame sėkmingai, o implantai gali tarnauti net kelias dešimtis metų.

Klinikoje naudojami implantai
Straumann (Šveicarija)

Jau daugybę metų Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje.* Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir visada lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

Kaina 599 €

Straumann (SLActive ir Roxolid)

ROXOLID yra naujos kartos medžiaga, specialiai sukurta dantų implantams. Šis titano – cirkonio lydinys yra stipresnis už gryną titaną ir pasižymi puikia osteointegracija. Straumann SLActive – hidrofiliškas, chemiškai aktyvus, unikalus paviršius trumpina gijimo laiką, pagreitina kaulo formavimąsi ir taip mažina ankstyvą implanto praradimo riziką. Integracija prasideda jau po 8 min, o antrinis stabilumas užtikrinamas jau po 2 sav.

Kaina 699 €

Neodent (Brazilija)

NEODENT implantai gaminami pagal specialią technologiją. Titanas yra ne lydomas, o apdirbamas šaltuoju būdu. Ši technologija leidžia maksimaliai pašalinti bet kokias priemaišas, tad visi implantai gaminami tik iš gryno ir švaraus aukštos klasės titano.

Kaina 479 €

Vieno ar kelių dantų atkūrimasJeigu pacientas netenka vieno ar kelių dantų, dantų lanką ir kramtymo funkciją atkuriame įsriegdami pavienius dantų implantus į numatytas vietas. Dažnai taikome ir vienmomentę implantaciją – gydymo metodą, kurio metu implantas įsriegiamas į ką tik pašalinto danties vietą. Minimalios chirurginės intervencijos dėka, pacientui mažiau skauda, operuota zona netinsta ir nekraujuoja, išvengiama per dažno antibiotikų vartojimo, trumpėja gydymo laikas ir gydymo kaina. Šis gydymo būdas tikrai nepadidina implanto neprigijimo rizikos.

Bedančių žandikaulių atkūrimas

  • Išimamos plokštelės fiksacija ant dviejų implantų. Išimamos plokštelės diskomfortą ženkliai sumažina lokatorinė sistema. Išimamas protezas fiksuojamas ant dviejų implantų, dėl to burnoje laikosi daug stabiliau.
  • Visi ant keturių (All-on-4). Taikydami šį metodą, visiškai atkurti vieno žandikaulio dantis galime su keturiais implantais, kuriuos sujungia būsimas fiksuotas neišimamas protezas. Šiuo gydymo metodu greitai ir efektyviai atkuriame kramtymo funkciją ir dantų estetiką. Gydymo eiga tampa trumpesnė, mažesnės išlaidos.
  • 6 ir daugiau implantų. Dar stabilesnę kramtymo funkciją atkuriame įsriegdami 6 ar 8 implantus, o laikinus ir nuolatinius dantis atstatome atskirais mažais tilteliais.
Išimamieji protezai.Esminis išimamų protezų privalumas yra žema kaina (lyginant su dantų atkūrimu ant implantų), tačiau jie turi daug trūkumų ir pacientams sukelia diskomfortą. Protezai nestabiliai laikosi, su jais sudėtinga kalbėti, valgyti, be to, žandikaulis neapsaugomas nuo tirpimo. Išimamos plokštelės diskomfortą ženkliai sumažinti padeda lokatorinė sistema. Tai yra išimamo protezo fiksavimas ant dviejų implantų, siekiant užtikrinti stabilią fiksaciją ir pagerinti kramtymo funkciją.

Visi ant keturių (All-on-4).Tai neišimamo protezo tvirtinimas ant keturių implantų. Šis sparčiai populiarėjantis metodas suteikia galimybę turėti nuolatinius, neišimamus dantis. Tai yra ekonomiškas ir greitas šypsenos atkūrimo būdas, atstatantis kramtymo funkciją ir estetiką.

6 ir daugiau implantų.Norint sukurti stabilią ir patikimą situaciją, įsriegiama 6, 8 ar daugiau implantų ir estetiška bei funkcionali šypsena atkuriama neišimamu tiltu arba atskirais mažais tilteliais. Implantų gijimo laikotarpiu pacientui pagaminami laikini plastmasiniai dantys, kurie po 3–4 mėnesių keičiami pastoviu protezu.

Atsiliepimai

Rekomenduojami gydytojai

Paulius Rudauskas

Implantuojantis gydytojas odontologas